Links

Belangrijke organisaties biologisch  
Vereniging voor biologisch dynamische www.b.d.vereniging.nl
Landbouw en Voeding www.demeter-bd.nl
Bionext, biologische landbouw www.bionext.nl
Rivier en Land www.rivier-land.nl
Centrum Biologische Landbouw www.biologischelandbouw.nl
   
Collega's biologische landbouw in de buurt  
't Gelders Eiland , Lobith www.gelderseiland.com
Horsterhof, Duiven www.horsterhof.nl
Huis Sevenaer, Zevenaar www.huissevenaer.com
De streekbakker www.destreekbakker.nl
   
En verder weg  
De Meander , Brummen
(Website van zorgboerderij)

www.ingroenehanden

Veld en Beek www.veldenbeek.nl
Warmonderhof www.warmonderhof.nl
   
Diversen  
Centrum voor Natuur en Milieu Educatie www.nmeliemers.nl
Atelier de Beleving www.atelierdebeleving.nl
Oerkoken, Willem ter Steeg, alias grijzebeerkookt www.oerkoken.nl
Vereniging Streekbeheer Rijnstromen

vsr.rijnstromen.nl

Liemers Trots www.liemerstrots.nl
Gelderse Natuur en Milieu Federatie www.gnmf.nl
Van eigen erf www.vaneigenerf.nl
Slow Food Rijnzoet www.smaakfestijn.nl
www.slowfoodrijnzoet.nl
   
Fotografie, ontwerp e.d.  
Tim Buitenhuis www.timbuitenhuis.nl
Vincent Knaape, logo  
Ellen Karis www.ellenkaris.nl
Mirjam Verdonk, Lobith  
Ineke Schaars, Zevenaar  

Nieuws

Binnenkort kan er klompengolf worden gespeeld in onze weilanden.

De email voor klompengolf is This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. om te reserveren.

 

 

Op De Middelwaard  is de bijzondere combinatie te vinden  van een gemengd  biologisch landbouwbedrijf met een specialisme van oesterzwamteelt .  Sinds 1984 worden er biologische oesterzwammen gekweekt, ook de voedingsbodem hiervoor wordt zelf gemaakt. Deze wordt samengesteld uit biologisch stro  en hooi uit het landbouwbedrijf. 

 

Nieuwe website

Onze nieuwe website is sinds 2012 online, kijk vooral verder om te zien wat we zoal doen op  De Middelwaard